فهرست مطلب

 

 

 

 

مشخصات ویژه پروژه :

سونای خشک و جکوزی اختصاصی هر واحد
اتـاق پـــرو ویـژه مـهـمان
اتـاق مــسـتر با سرویس مـجـزا و تراس
اتاق لباس تعبیه شده در سرویس مستر
فـضای اخـتصاصی رختشـویخانه
حـیاط خلوت اختصاصی هـر واحد
هــوشـمـند سازی سـاخـتمـان
دوربـین مدار بـسـته فضای خارجی
دو پارکینگ اختصاصی بـرای هر واحـد
کـنتور آب مجزا برای هـر واحد
سـیسـتم تصویه آب مرکزی
طراحی فـضای لابـی در پـارکینگ
آسانسوراستیل طلایی بهمراه برد 3VF

 

معرفی مکان :

این مجتمع از لحاظ دسترسی و نزدیکی به خیابان های اصلی اطراف که به نقاط مختلف شهر منتهی می شوند در ممتاز ترین موقعیت جغرافیایی شهر بابل قرار گرفته است . این مجتمع با دو بر؛ ۳۰ متر به گذر ۱۰ متری و ۸متر بر به بن بست ۶ متری است که از سمت شرق به خیابان شریعتی ، و از غرب به کمربندی غربی دسترسی دارد.

 

مشخصات فنی :

اسکـلت بتنی ، پی ارتفاع 90 cm بصورت رادیه و دارای ۱۶ ستون به همراه دیوار برشی و میل گرد هایA3 و بتن عیار ۳۵۰ تا ۴۰۰ می باشدکه بتن ریزی آن تماماً مکانیزه است . دیوار ها تماماً در ضلع شمـال و غرب 2 جـداره و پنجره ها به هـمـراه پـروفیل upvc و شـیـشـه دو جــداره می باشند .سیستم لوله کشی 5 لایـه و گـرمایـش شوفــاژ و سرمـایـش لوله کشی اسپیـلیت می باشد، که در نهایت به وسیله فوم بتن کف سازی انجام شده است.

 

طراحی پلان پارکینگ :

هر واحـد شامل یک انبـاری به مـتراژ ۲ مـتـر مـربع و ۲ پارکیـنگ اختصاصی به همراه لابی داخل پارکینگ است که فضای لابی دارای ورودی مجزا از پارکینگ می باشد . در طراحی پلان علاوه بر مکان یابی صحیح ستون ها جهت رفع محدودیت پارکینگ طراح توانسته حداکثر فضا را برای تأمین پارکینگ ها ایجاد نماید به طوری که به هر واحد پارکینگ بصورت مجزا اختصاص یافته است . علاوه بر این ورودی مهمان (درب نفر رو ) به گونه ای جا نمایی شده است که مهمان بدون ورود به فضای پارکینگ وارد لابی خواهد شد.

 

طراحی پلان طبقات :

قبل از ورودی هر واحد یک فضای هشتی مانند طـراحی شده که مجـزا از محدوده راه پـلـه مـی باشـد.ایـن مکان برای هر واحد اختصاصـی بوده که قابلـیت نصب جا کفشی را نیـز دارد . در هر واحد هال و پذیرایی به ابعاد 77 متر مربع دارای نورگیر ضلع غرب و جنوب که از جنوب مشرف به یک تراس نسبتاً بزرگ با پنجره ها ی قدی می باشد و سه خواب در ضلع جنوبی که یک خواب مستر به ابعاد 16 مترمربع شامل سرویس مجزا ، اتاق لباس و تراس می باشد، دو اتاق خواب دیگر به ابعـاد 12 متر مربع است که تمامی آنها شامل کمد دیواری به ابعاد استاندارد خواهند بود . اتاق سونا خشک و وان جکوزی داخل فضای حمام مشترک قابل دسترسی به تمام اتـاق خـواب ها هستند و سرویس بهداشتی مجـزا از فضـای خصوصی می باشد.

 

طراحی لابی :

در فضای ورودی به راه پله و درب آسانسور ، فضای لابی با مبلمان فانتزی و دکوراسیون چوبی برای انتظار یا استراحت در نظر گرفته شده است که یکی از ورودی های آن از درب نفر رو در ضلع غرب ساختـمان و ورودی دیـگر آن از پارکـینـگ می باشد.

 

مجموعه آشپزخانه :

آشپـزخانه دارای ۲ ورودی به مساحت تقریبی ۲۵ متر مربع می باشد که مطبخ آن نیز قابلیت دسترسی به تراس ضلع جنوب را دارد و انتهای مطبخ فضای رختشویخانه به همرای جای لباسشویی تعبیه شده است.

 

اتاق پرو :

اتاقکی با مساحت تقریبی ۲ متر مربع در ابتدای ورودی واحد طراحی شده است که دیوار های آن قابلیت نصب آویز ، کمد و آینه ی قدی را دارد.این فضا به منظور استفاده مهمان برای تعویض لباس در نظر گرفته شده است .

 

اتاق لباس :

یک فضای ۵ متر مربعی در اتاق مستر بعنوان اتاق لباس در نظر گرفته شده است.طراحی این اتاق به صورتی است که تمامی دیوار های آن قابلیت نصب کمد را دارا می باشند.

 

مجموعه سونا و جکوزی :

یک اتاق سونای خشک بهمراه چوب کاری داخل بدنه در فضای حمام عمومی به همراه وان جکوزی و یک اتاقک دوش طراحی شده است که در مجموع یک پکیج کامل برای سرویس مشترک می باشند . . .

 

 

 

 

Top