فهرست مطلب

 

 

 

مشخصات ویژه پروژه :

سونای خشک و جکوزی اختصاصی هر واحد
اتــاق پـــرو ویــژه مـهمان
هـوشـمـنـد سازی ساختـمان
کابل کشی دوربین مدار بسته پارکینگ
اتـاق مـسـتـر با سـرویـس مـجـزا
کـنتور آب مـجـزا بـرای هـر واحــد
ســیـسـتـم تـصـویـه آب مـرکـزی
طـراحـی فـضـای لابـی در پـارکینگ
آسانسور تمام استیـل بهمراه برد 3VF

 

معرفی مکان :

این مجتمع از لحاظ وجود دسترسی و نزدیکی به خیابان های اصلی اطراف که به نقاط مختلف شهر منتهی می شوند در ممتاز ترین موقعیت جغرافیایی شهر بابل قرار گرفته است .این مجتمع با بر 14/5 متر به گذر 14 متری توحید 25 می باشد که از سمت شرق به خیابان اصلی خورشیدکلا ، و از سمت غرب به کمربندی غربی دسترسی دارد.

 

مشخصات فنی :

اسکـلت بتونی ، پی ارتفاع 90 cm بصورت رادیه و شامل11 ستون به همراه دیوار برشی و میل گرد هایA3 و بتن عیار 350 تا 400 می باشدکه تماماً بصورت مکانیزه بتن ریزی می شود .
دیوار ها تماماً در ضلع شمـال و غرب 2 جـداره و پنجره ها به هـمـراه پـروفیل upvc و شـیـشـه دو جــداره می باشد .سیستم لوله کشی 5 لایه و گـرمایش شوفـاژ و سرمـایش لوله کشی اسپیلیت می باشد.

 

طراحی لابی :

در فضای ورودی به راه پله و درب آسانسور ، فضای لابی با مبلمان چوبی فانتزی برای انتظار یا استراحت طراحی شده که روبروی درب ورودی آسانسور می باشد، بدیهی است که این فضا دارای طراحی مجلل تراز پاگرد ها است.

 

طراحی پلان پارکینگ :

هر واحـد شامل یک انبـاری به مـتراژ 2 مـتـر مـربع و یک پارکیـنگ اختصاصی به همراه لابی داخل پارکینگ که بین واحد ها مشاع می باشد. در طراحی پلان علاوه بر مکان یابی صحیح ستون ها جهت رفع محدودیت پارکینگ طراح توانسته حداکثر فضا را برای تأمین پارکینگ ها و انباری ها ایجاد نماید به طوری که به هر واحد پارکینگ خودرو اختصاص یافته است .

 

طراحی پلان طبقات :

در ابتدای ورودی هر واحد یک فضای هشتی مانند طراحی شده که در ضلع جنوب اتاق پرو ویژه مهمان در ضلع شمال سرویس بهداشتی جا نمایی شده است . داخل هر واحد هال و پذیرایی به ابعاد 70 متر مربع در ضلع شمال مشرف به یک تراس نسبتاً بزرگ با پنجره ها ی قدی می باشد و سه خواب در ضلع جنوبی که یک خواب مستر به ابعاد 16 مترمربع شامل سرویس مجزا ، دو خواب دیگر به ابعـاد 10 و 11متر مربع که یکی از آنها مشرف به تـراس جنوبی می باشد و تمامی آنها شامل کمد دیواری به ابعاد استاندارد است .اتاق سونا خشک و وان جکوزی داخل فضای حمام مشترک قابل دسترسی به تمام اتـاق خـواب ها و سرویس بهداشتی مجـزا از فضـای خصوصی می باشد.

 

حیاط آپارتمانی :

از آنجایی که نیاز به حیاط در آپارتمان های امروزی کاملا محسوس می باشد لذا در ضلع جنوبی ساختمان یک حیاط خلوت به مساحت 10 متر مربع در نظر گرفته شده که ورودی آن از مطبخ می باشد . 

 

 

 

Top