فهرست مطلب

 

 

 

 

 

معـرفی مکان :

این مجتمع ضمن قرار گرفتن در یکی از بهترین موقعیت های جغرافیایی شهر بابل ، از لحاظ وجود دسترسی ها و نزدیکی به خیابان اصلی اطراف که به نقاط مختلف شهر منتهی می شوند نیز در موقعیت ممتازی قرار گرفتهاین مجتمع از سمت شرق به خیابان شریعتی ، از سمت شمال به خیابان وحدت ، از سمت غرب به کمربندی غربی و از جنوب به خیابان امیرکبیر دسترسی دارد.

 مشخصات فنی :

اسکلت بتونی ، پی ارتفاع 90 سانتی متر بصورت نواری و شامل 11 ستون در ابعاد حدودی 50*50 و میلگرد هایی با سایز 16 ، 18 و 20 می باشد که تماماً بصورت مکانیزه بتن ریزی شده است و دارای بتن عیار 350 می باشد ، دیوار ها تماماً در ضلع شمال و غرب 2 جداره و پنجره ها 2 جداره upvc می باشد . سیـستم لوله کشی 5 لایه و گـرمایش شوفـاژ و سرمـایش لوله کشی اسپیلیت می باشد.

همچنین این ساختمان دارای امکانات ویژه ای به شرح ذیل می باشد:

کابل کشی هوشمند سازی ساختمان و دوربین مدار بسته در فضای بیرونی و پارکینگ ( Smart Home )
سونای خشک و جکوزی اختصاصی هر واحد
اتاق پرو ویژه مهمان
اتاق مستر
گاوصندوق دیواری
کنتور مجزای آب برای هر واحد
سیستم مرکزی پیش تصفیه آب
طراحی داخلی مدرن با متریال جدید

 

مشخصات طراحی پلان:

 هر واحـد شامل یک انباری به متراژ 2 متر مربع و یک پارکیـنگ اختصاصی می باشد . درطـراحی پـلان عـلاوه بر مکان یابی صحیـح ستـون ها جهـت رفـع محـدودیت پـارکینگ طـراح تـوانسـته حداکثـر فضـا را برای تامین پارکیـنگ ها و انباری ها ایجاد نماید . به طوری کـه هـرواحـد بتـواند پارکیـنگ اختصـاصی خـود را دارا باشـد

 

پلان طبقات :

شـامـل سـه خواب در ضلـع جنوبی که یک خـواب مستر به ابعاد 16 متر دارای سرویس مجزا و دو خواب دیگـر به ابعاد 10/5 و 9 متر مربع که اتاق مستر مشرف به تـراس جـنوبـی مـی بـاشـد درضمن تـمـامـی آنها شامل کمد دیواری می باشند و اتاق مستر مجهز به یک گاوصنـدوق کارگذاشـته شـده در دیـوار است حمـام مشتـرک قابـل دستـرسـی به تمـام اتـاق خـواب ها می باشـد که سـونای خـشک و جکـوزی داخل همین فضا جا نمایی شده و سرویس بهداشتی مجـزا از فضـای داخـلی ساختمـان طراحی شده است در قسمـت راست وروری واحـد یک اتـاق پـرو بـرای راحـتی تعویـض لبـاس مهمـان طراحی شده است آشپزخانه به ابعاد 16 متر مربع به همراه یک مطبخ کـه مشـرف به تـراس ضلع شمـالی طراحی شده است یـک تـراس شمالـی به مسـاحـت تقریبـی 9متـر مربـع جهـت استفـاده کـاربـردی تر از این محیـط کـه هـم قابل دسترس از فضای پذیرایی و هم از داخل مطبخ می باشد ، فضای تراس به شکلی طراحی شده که بـرای جا نمایـی باربیکـیو و میـز و صـنـدلی به راحتی قابل استفاده باشد و در عین حال حداقـل دید از بیرون ساختمـان به داخل تـراس مد نظـر گرفـته شده به گونه ای که حداکثر نور نیز قابل تامیـن باشد.

Top