فهرست مطلب

 

 

 

معـرفی مکان :

این مجتمع ضمن قرار گرفتن در یکی از بهترین موقعیت های جغرافیایی شهر بابل ، از لحاظ وجود
دسترسی ها و نزدیکی به خیابان اصلی اطراف که به نقاط مختلف شهر منتهی می شوند نیز در موقعیت ممتازی قرار گرفته
این مجتمع از سمت شرق به خیابان شریعتی ، از سمت شمال به خیابان امیر کبیر و از سمت غرب
به کمربندی غربی دسترسی دارد.

 

 مشخصات فنی :

اسکلت بتونی ، پی ارتفاع 90 cm بصورت رادیه و شامل 12 ستون در ابعاد 50*50 و میل گرد هایی با سایز 18 و 20 به همراه دیوار برشی که تماماً بصورت مکانیزه بتن ریزی شده است. و دارای بتن عیار 350 می باشد ، دیوار ها تماماً در ضلع شمال و غرب 2 جداره و پنجره ها 2 جداره upvc می باشد .. سیـستم لوله کشی 5 لایه و گـرمایش شوفـاژ و سرمـایش لوله کشی اسپیلیت می باشد.

 مشخصات طراحی پلان :

هر واحـد شامل یک انبـاری به متراژ 2 متر مربع و یک پارکیـنگ اختصاصی به همراه لابی داخل پارکینگ که بین واحد ها مشاع می باشد.
در طراحی پلان علاوه بر مکان یابی صحیح ستون ها جهت رفع محدودیت پارکینگ طراح توانسته حداکثر فضا را برای تامین پارکینگ ها و انباری ها ایجاد نماید. به طوری که به هر واحد پارکینگ خودرو اختصاص یافته

طراحی لابی :

ابتدا با باز شدن درب نفـر رو وارد لابی شده که آسانـسور درآن قـرار دارد ، در ضلـع غرب لابی یک درب شیشه ای ورودی به پارکینگ می باشد که از آنجا دسترسی به پله هم امکان پذیر است

پلان طبقات :

شامل سه خواب در ضلع جنوبی ، یک خواب مستر به ابعاد 13/20 شامل سرویس مجزا،دو خواب دیگر به ابعـاد 10/5 و 9/5 که یکی از آنها مشرف به تـراس جنوبی می باشد که تمامی آنها شامل کمد دیواری می باشند.
حمـام مشتـرک قابل دسترسی به تمام اتـاق خـواب ها و سـرویس بهـداشتی مجـزا از فضـای داخلی ساختمان. آشپـزخانه به ابعاد 13 متر مربع و یک مطبـخ که مشرف به تـراس ضلع شمالی می باشد.

سایر امکانات :

سالن پذیرایی به مساحت 60 متر مربع در ضلع شمال و پنجره به سمت خیابان با نور گیر بسیار مناسب. سقف کاذب با چوب نراد ، کف سرامیک مرغوب ، نورپردازی تخصصی حمام به ابعاد 160*210 با قابلیت نصب جکوزی به همراه کاشی سرامیک مرغوب. دستشویی به ابعاد 160*210 که شامل توالت ایرانی و فرنگی و روشویی می باشد.

Top