مشخصات ویژه پروژه :

سونای خشک و جکوزی اختصاصی هر واحد
اتـاق پـــرو ویـژه مـهـمان
اتـاق مــسـتر با سرویس مـجـزا و تراس
اتاق لباس تعبیه شده در سرویس مستر
فـضای اخـتصاصی رختشـویخانه
حـیاط خلوت اختصاصی هـر واحد
هــوشـمـند سازی سـاخـتمـان
دوربـین مدار بـسـته فضای خارجی
دو پارکینگ اختصاصی بـرای هر واحـد
کـنتور آب مجزا برای هـر واحد
سـیسـتم تصویه آب مرکزی
طراحی فـضای لابـی در پـارکینگ
آسانسوراستیل طلایی بهمراه برد 3VF

 

معرفی مکان :

این مجتمع از لحاظ دسترسی و نزدیکی به خیابان های اصلی اطراف که به نقاط مختلف شهر منتهی می شوند در ممتاز ترین موقعیت جغرافیایی شهر بابل قرار گرفته است . این مجتمع با دو بر؛ ۳۰ متر به گذر ۱۰ متری و ۸متر بر به بن بست ۶ متری است که از سمت شرق به خیابان شریعتی ، و از غرب به کمربندی غربی دسترسی دارد.

 

مشخصات فنی :

اسکـلت بتنی ، پی ارتفاع 90 cm بصورت رادیه و دارای ۱۶ ستون به همراه دیوار برشی و میل گرد هایA3 و بتن عیار ۳۵۰ تا ۴۰۰ می باشدکه بتن ریزی آن تماماً مکانیزه است . دیوار ها تماماً در ضلع شمـال و غرب 2 جـداره و پنجره ها به هـمـراه پـروفیل upvc و شـیـشـه دو جــداره می باشند .سیستم لوله کشی 5 لایـه و گـرمایـش شوفــاژ و سرمـایـش لوله کشی اسپیـلیت می باشد، که در نهایت به وسیله فوم بتن کف سازی انجام شده است.

 

طراحی پلان پارکینگ :

هر واحـد شامل یک انبـاری به مـتراژ ۲ مـتـر مـربع و ۲ پارکیـنگ اختصاصی به همراه لابی داخل پارکینگ است که فضای لابی دارای ورودی مجزا از پارکینگ می باشد . در طراحی پلان علاوه بر مکان یابی صحیح ستون ها جهت رفع محدودیت پارکینگ طراح توانسته حداکثر فضا را برای تأمین پارکینگ ها ایجاد نماید به طوری که به هر واحد پارکینگ بصورت مجزا اختصاص یافته است . علاوه بر این ورودی مهمان (درب نفر رو ) به گونه ای جا نمایی شده است که مهمان بدون ورود به فضای پارکینگ وارد لابی خواهد شد.

 

طراحی پلان طبقات :

قبل از ورودی هر واحد یک فضای هشتی مانند طـراحی شده که مجـزا از محدوده راه پـلـه مـی باشـد.ایـن مکان برای هر واحد اختصاصـی بوده که قابلـیت نصب جا کفشی را نیـز دارد . در هر واحد هال و پذیرایی به ابعاد 77 متر مربع دارای نورگیر ضلع غرب و جنوب که از جنوب مشرف به یک تراس نسبتاً بزرگ با پنجره ها ی قدی می باشد و سه خواب در ضلع جنوبی که یک خواب مستر به ابعاد 16 مترمربع شامل سرویس مجزا ، اتاق لباس و تراس می باشد، دو اتاق خواب دیگر به ابعـاد 12 متر مربع است که تمامی آنها شامل کمد دیواری به ابعاد استاندارد خواهند بود . اتاق سونا خشک و وان جکوزی داخل فضای حمام مشترک قابل دسترسی به تمام اتـاق خـواب ها هستند و سرویس بهداشتی مجـزا از فضـای خصوصی می باشد.

 

طراحی لابی :

در فضای ورودی به راه پله و درب آسانسور ، فضای لابی با مبلمان فانتزی و دکوراسیون چوبی برای انتظار یا استراحت در نظر گرفته شده است که یکی از ورودی های آن از درب نفر رو در ضلع غرب ساختـمان و ورودی دیـگر آن از پارکـینـگ می باشد.

 

مجموعه آشپزخانه :

آشپـزخانه دارای ۲ ورودی به مساحت تقریبی ۲۵ متر مربع می باشد که مطبخ آن نیز قابلیت دسترسی به تراس ضلع جنوب را دارد و انتهای مطبخ فضای رختشویخانه به همرای جای لباسشویی تعبیه شده است.

 

اتاق پرو :

اتاقکی با مساحت تقریبی ۲ متر مربع در ابتدای ورودی واحد طراحی شده است که دیوار های آن قابلیت نصب آویز ، کمد و آینه ی قدی را دارد.این فضا به منظور استفاده مهمان برای تعویض لباس در نظر گرفته شده است .

 

اتاق لباس :

یک فضای ۵ متر مربعی در اتاق مستر بعنوان اتاق لباس در نظر گرفته شده است.طراحی این اتاق به صورتی است که تمامی دیوار های آن قابلیت نصب کمد را دارا می باشند.

 

مجموعه سونا و جکوزی :

یک اتاق سونای خشک بهمراه چوب کاری داخل بدنه در فضای حمام عمومی به همراه وان جکوزی و یک اتاقک دوش طراحی شده است که در مجموع یک پکیج کامل برای سرویس مشترک می باشند . . .

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات ویژه پروژه :

سونای خشک و جکوزی اختصاصی هر واحد
اتــاق پـــرو ویــژه مـهمان
هـوشـمـنـد سازی ساختـمان
کابل کشی دوربین مدار بسته پارکینگ
اتـاق مـسـتـر با سـرویـس مـجـزا
کـنتور آب مـجـزا بـرای هـر واحــد
ســیـسـتـم تـصـویـه آب مـرکـزی
طـراحـی فـضـای لابـی در پـارکینگ
آسانسور تمام استیـل بهمراه برد 3VF

 

معرفی مکان :

این مجتمع از لحاظ وجود دسترسی و نزدیکی به خیابان های اصلی اطراف که به نقاط مختلف شهر منتهی می شوند در ممتاز ترین موقعیت جغرافیایی شهر بابل قرار گرفته است .این مجتمع با بر 14/5 متر به گذر 14 متری توحید 25 می باشد که از سمت شرق به خیابان اصلی خورشیدکلا ، و از سمت غرب به کمربندی غربی دسترسی دارد.

 

مشخصات فنی :

اسکـلت بتونی ، پی ارتفاع 90 cm بصورت رادیه و شامل11 ستون به همراه دیوار برشی و میل گرد هایA3 و بتن عیار 350 تا 400 می باشدکه تماماً بصورت مکانیزه بتن ریزی می شود .
دیوار ها تماماً در ضلع شمـال و غرب 2 جـداره و پنجره ها به هـمـراه پـروفیل upvc و شـیـشـه دو جــداره می باشد .سیستم لوله کشی 5 لایه و گـرمایش شوفـاژ و سرمـایش لوله کشی اسپیلیت می باشد.

 

طراحی لابی :

در فضای ورودی به راه پله و درب آسانسور ، فضای لابی با مبلمان چوبی فانتزی برای انتظار یا استراحت طراحی شده که روبروی درب ورودی آسانسور می باشد، بدیهی است که این فضا دارای طراحی مجلل تراز پاگرد ها است.

 

طراحی پلان پارکینگ :

هر واحـد شامل یک انبـاری به مـتراژ 2 مـتـر مـربع و یک پارکیـنگ اختصاصی به همراه لابی داخل پارکینگ که بین واحد ها مشاع می باشد. در طراحی پلان علاوه بر مکان یابی صحیح ستون ها جهت رفع محدودیت پارکینگ طراح توانسته حداکثر فضا را برای تأمین پارکینگ ها و انباری ها ایجاد نماید به طوری که به هر واحد پارکینگ خودرو اختصاص یافته است .

 

طراحی پلان طبقات :

در ابتدای ورودی هر واحد یک فضای هشتی مانند طراحی شده که در ضلع جنوب اتاق پرو ویژه مهمان در ضلع شمال سرویس بهداشتی جا نمایی شده است . داخل هر واحد هال و پذیرایی به ابعاد 70 متر مربع در ضلع شمال مشرف به یک تراس نسبتاً بزرگ با پنجره ها ی قدی می باشد و سه خواب در ضلع جنوبی که یک خواب مستر به ابعاد 16 مترمربع شامل سرویس مجزا ، دو خواب دیگر به ابعـاد 10 و 11متر مربع که یکی از آنها مشرف به تـراس جنوبی می باشد و تمامی آنها شامل کمد دیواری به ابعاد استاندارد است .اتاق سونا خشک و وان جکوزی داخل فضای حمام مشترک قابل دسترسی به تمام اتـاق خـواب ها و سرویس بهداشتی مجـزا از فضـای خصوصی می باشد.

 

حیاط آپارتمانی :

از آنجایی که نیاز به حیاط در آپارتمان های امروزی کاملا محسوس می باشد لذا در ضلع جنوبی ساختمان یک حیاط خلوت به مساحت 10 متر مربع در نظر گرفته شده که ورودی آن از مطبخ می باشد . 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://alsagroup.ir/fa/2-uncategorised#sigProId126673f2fa
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://alsagroup.ir/fa/2-uncategorised#sigProIdc92e2d8c05
 

مشخصات ویژه پروژه :

سونای خشک و جکوزی اختصاصی هر واحد
اتــاق پـــرو ویــژه مـهمان
هـوشـمـنـد سازی ساختـمان
کابل کشی دوربین مدار بسته پارکینگ
اتـاق مـسـتـر با سـرویـس مـجـزا
طـراحـی اخـتصاصی اتـاق لـبـاس
فضای اختصاصـی رختشویخـانه در مطبخ
حیـاط خلـوت مـجـزا مـخـتــص هـر واحــد
کـنتور آب مـجـزا بـرای هـر واحــد
ســیـسـتـم تـصـویـه آب مـرکـزی
طـراحـی فـضـای لابـی در پـارکینگ
آسانسور تمام استیـل بهمراه برد 3VF

 

معرفی مکان :

این مجتمع از لحاظ وجود دسترسی و نزدیکی به خیابان های اصلی اطراف که به نقاط مختلف شهر منتهی می شوند در ممتاز ترین موقعیت جغرافیایی شهر بابل قرار گرفته است .ایـن مجتـمع دارای دو بـر می باشد که از سمـت شـرق به گذر 14 متری و از سمت شمال به گذر 10 متری مشرف اسـت و دسـترسـی هـای آن از سمـت شـمـال به خیابـان وحـدت ، از سمـت شـرق به خیابـان شـریـعـتـی ، از غـرب به کـمربنـدی غربـی و از جـنوب به خیابـان گـل می بـاشـد.

 

مشخصات فنی :

اسکـلت بتونی ، پی ارتفاع 90 cm بصورت رادیه و شامل13 ستون به همراه دیوار برشی و میل گرد هایA3 و بتن عیار 350 تا 400 می باشدکه تماماً بصورت مکانیزه بتن ریزی می شود . دیوار ها تماماً در ضلع شمـال و شرق 2 جـداره و پنجره ها به هـمـراه پـروفیل upvc و شـیـشـه دو جــداره .سیستم لوله کشی 5 لایه و گـرمایش شوفـاژ و سرمـایش لوله کشی اسپیلیت می باشد.همچنین این ساختمان دارای امکانات ویژه ای به شرح ذیل می باشد:

 

مشخصات طراحی پلان پارکینگ :

هر واحـد شامل یک انبـاری به مـتراژ 2 مـتـر مـربع و یک پارکیـنگ اختصاصی به همراه لابی داخل پارکینگ است که فضای لابی دارای ورودی مجزا از پارکینگ می باشد .
در طراحی پلان علاوه بر مکان یابی صحیح ستون ها جهت رفع محدودیت پارکینگ طراح توانسته حداکثر فضا را برای تأمین پارکینگ ها ایجاد نماید به طوری که به هر واحد پارکینگ خودرو اختصاص یافته است .

 

طراحی لابی :

در فضای ورودی به راه پله و درب آسانسور ، فضای لابی با مبلمان فانتزی برای انتظار یا استراحت طراحی شده است که یک ورودی آن از درب نفر رو در ضلع شمال ساختمان و ورودی دیگر آن از پارکینگ ، در ضلع جنوب لابی می باشد.

 

طراحی پلان طبقات :

در ابتدای ورودی هر واحد دو راهرو در جهت شرق و جنوب جا نمایی شده است.
در ابتدای ضلع شمالی راهروی شرقی اتاق مستر و سپس اتاق پرو ویژه مهمان و در ضلع جنوب همین راهرو سرویس بهداشتی می باشد که درانتهای این راهرو به فضای پذیرایی خواهیم رسید.
در راهروی جنوبی حمام مشترک به همراه جکوزی و دو اتاق خواب دیگر جا گذاری شده است.بدیهی است منظور طراح علاوه بر تفکیک فضای خصوصی از پذیرایی دسترسی به فضای اتاق خواب ها بدون ورود به فضای عمومی بوده است.

 

حیاط آپارتمانی :

از آنجایی که نیاز به حیاط در آپارتمان های امروزی کاملا محسوس می باشد لذا در ضلع جنوبی ساختمان یک حیاط خلوت به مساحت 10 متر مربع در نظر گرفته شده که ورودی آن از مطبخ می باشد .

 

 آشپزخانه :

آشپـزخانه به مساحت تقریبی 20 متر مربع می باشد که مطبخ آن نیز قابلیت دسترسی به تراس ضلع جنوب را دارد و انتهای مطبخ فضای رختشویخانه به همرای جای لباسشویی تعبیه شده است.

 

اتاق لباس :

 یک فضای 5 متر مربعی در اتاق مستر بعنوان اتاق لباس در نظر گرفته شده است.این اتاق به شکلی طراحی شده که تمامی دیوار های آن قابلیت نصب کمد را دارا میباشد.

 

سونای خشک و جکوزی :

یک اتاق سونای خشک بهمراه چوب کاری داخل بدنه اتاقک در فضای حمام عمومی طراحی شده است بهمراه وان جکوزی و یک اتاق دوش که در مجموع یک پکیج کامل برای سرویس می باشد.

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://alsagroup.ir/fa/2-uncategorised#sigProIdf7b2d87e0e
 

 

 

 

 

معـرفی مکان :

این مجتمع ضمن قرار گرفتن در یکی از بهترین موقعیت های جغرافیایی شهر بابل ، از لحاظ وجود دسترسی ها و نزدیکی به خیابان اصلی اطراف که به نقاط مختلف شهر منتهی می شوند نیز در موقعیت ممتازی قرار گرفتهاین مجتمع از سمت شرق به خیابان شریعتی ، از سمت شمال به خیابان وحدت ، از سمت غرب به کمربندی غربی و از جنوب به خیابان امیرکبیر دسترسی دارد.

 مشخصات فنی :

اسکلت بتونی ، پی ارتفاع 90 سانتی متر بصورت نواری و شامل 11 ستون در ابعاد حدودی 50*50 و میلگرد هایی با سایز 16 ، 18 و 20 می باشد که تماماً بصورت مکانیزه بتن ریزی شده است و دارای بتن عیار 350 می باشد ، دیوار ها تماماً در ضلع شمال و غرب 2 جداره و پنجره ها 2 جداره upvc می باشد . سیـستم لوله کشی 5 لایه و گـرمایش شوفـاژ و سرمـایش لوله کشی اسپیلیت می باشد.

همچنین این ساختمان دارای امکانات ویژه ای به شرح ذیل می باشد:

کابل کشی هوشمند سازی ساختمان و دوربین مدار بسته در فضای بیرونی و پارکینگ ( Smart Home )
سونای خشک و جکوزی اختصاصی هر واحد
اتاق پرو ویژه مهمان
اتاق مستر
گاوصندوق دیواری
کنتور مجزای آب برای هر واحد
سیستم مرکزی پیش تصفیه آب
طراحی داخلی مدرن با متریال جدید

 

مشخصات طراحی پلان:

 هر واحـد شامل یک انباری به متراژ 2 متر مربع و یک پارکیـنگ اختصاصی می باشد . درطـراحی پـلان عـلاوه بر مکان یابی صحیـح ستـون ها جهـت رفـع محـدودیت پـارکینگ طـراح تـوانسـته حداکثـر فضـا را برای تامین پارکیـنگ ها و انباری ها ایجاد نماید . به طوری کـه هـرواحـد بتـواند پارکیـنگ اختصـاصی خـود را دارا باشـد

 

پلان طبقات :

شـامـل سـه خواب در ضلـع جنوبی که یک خـواب مستر به ابعاد 16 متر دارای سرویس مجزا و دو خواب دیگـر به ابعاد 10/5 و 9 متر مربع که اتاق مستر مشرف به تـراس جـنوبـی مـی بـاشـد درضمن تـمـامـی آنها شامل کمد دیواری می باشند و اتاق مستر مجهز به یک گاوصنـدوق کارگذاشـته شـده در دیـوار است حمـام مشتـرک قابـل دستـرسـی به تمـام اتـاق خـواب ها می باشـد که سـونای خـشک و جکـوزی داخل همین فضا جا نمایی شده و سرویس بهداشتی مجـزا از فضـای داخـلی ساختمـان طراحی شده است در قسمـت راست وروری واحـد یک اتـاق پـرو بـرای راحـتی تعویـض لبـاس مهمـان طراحی شده است آشپزخانه به ابعاد 16 متر مربع به همراه یک مطبخ کـه مشـرف به تـراس ضلع شمـالی طراحی شده است یـک تـراس شمالـی به مسـاحـت تقریبـی 9متـر مربـع جهـت استفـاده کـاربـردی تر از این محیـط کـه هـم قابل دسترس از فضای پذیرایی و هم از داخل مطبخ می باشد ، فضای تراس به شکلی طراحی شده که بـرای جا نمایـی باربیکـیو و میـز و صـنـدلی به راحتی قابل استفاده باشد و در عین حال حداقـل دید از بیرون ساختمـان به داخل تـراس مد نظـر گرفـته شده به گونه ای که حداکثر نور نیز قابل تامیـن باشد.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Top